Wizytówki tłoczone

Informacja

Artykuł opublikowano dnia 04 kw. 2016 w kategorii Tłoczenie, Wizytówki.

Do wpisu dodano tagi

, , , , , , ,

Tłoczony herb miasta

tloczenie-na-wizytowkach

W przypadku pełnienia funkcji urzędnika państwowego lub też funkcji, która związana jest z odpowiedzialnością społeczną, całkiem normalne jest, że trzeba będzie postawić na minimalizm i prostą formę. W tym przypadku bardzo ważne jest, żeby wizytówka nie przytłaczała, ale jednocześnie też odzwierciadlała takie ponadczasowe wartości, jak przejrzystość, bezpieczeństwo czy też wiarygodność. Powyższy projekt wizytówki spełnia doskonale te założenia.

Na awersie projektu widzimy wytłoczony herb miasta, pod nim imię i nazwisko właściciela wizytówki, a także pełnioną przez niego funkcję. Poniżej zapisano dane kontaktowe, a rewers pozostał pusty. Nie było tutaj konieczności wprowadzania żadnych, dodatkowych elementów, które psułyby ogólny wygląd i zamierzenie, które chce zrealizować wizytówka.

Kredowo biały papier został połączony z czarnym drukiem, dzięki czemu uzyskano minimalistyczną formę, która doskonale spełnia swoje założenia. Taka wizytówka nie wnosi tak naprawdę nic innowacyjnego, ale jej ogromną zaletą jest fakt, że nie odwraca uwagi od głównego założenia, jakim jest poinformowanie o pełnionym stanowisku i możliwości skontaktowania się ze skarbnikiem. Wizytówki dla urzędników i przedstawicieli zawodów użyteczności publicznej mocno różnią się od wizytówek firm. Tutaj praktycznie zawsze rezygnuje się z tego, co nie jest konieczne do oddania pierwotnego założenia. Urzędnicy mają za zadanie spełniać określone funkcje, ich sposób prezentowania się nie powinien natomiast zbytnio wybiegać przed szereg.

Specyfikacja techniczna: papier biała kreda matowa 350 g/m2, druk offsetowy, kolorystyka CMYK, tłoczenie.

Komentowanie wyłączone

Ostatnie artykuły

Ostatnie komentarze