Wizytówki tłoczone

Informacja

Artykuł opublikowano dnia 04 kw. 2016 w kategorii Tłoczenie, Wizytówki.

Do wpisu dodano tagi

, , , , , , ,

Trójwymiarowa przestrzeń

tloczone-wizytowki

Jak najlepiej przyciągnąć uwagę do małej powierzchni? Odróżnić ją od otoczenia i sprawić, żeby postrzegana była jako naprawdę bardzo oryginalna. Takie posunięcie wykonano również w przypadku tego projektu wizytówek. Trzeba przyznać, że połączenie połyskującej farby z ładnymi kolorami dało niebywały efekt. Najważniejszym elementem tego projektu jest logo. Trzeba przyznać, że tutaj logo to prawdziwy majstersztyk.

Na kredowo białym papierze znalazły się kolory czarny, zielony i srebrny. W wyobraźni to połączenie być może niezbyt dobrze nam się ze sobą splata, ale w rzeczywistości efekt jest powalający. Najpiękniejszą częścią wizytówki jest logo. Czarna strzałka zamknięta została w zielonym tle, a całość dodatkowo obwiedziono srebrną obwódką.

Logo jest jednocześnie proste i skomplikowane. Ta synergia widoczna jest gołym okiem. Elementów mamy niby kilka, ale z drugiej strony spójnie łączą się one w jeden, co sprawia, że na logo patrzy się po prostu z przyjemnością.

Na szczególną uwagę zasługuje precyzja wykonania logo oraz nazwy firmy. Linie są wytłoczone wręcz ze szwajcarską precyzją, co zapewnia jednocześnie dobrą widoczność rysunku. Kolorowe elementy zostały powleczone połyskującą farbą, dzięki czemu wyglądają jak delikatnie posypane brokatem. Dane adresowe i personalne przeniesiono na rewers, dzięki czemu nie przytłaczają ozdobnego rewersu i świetnie harmonizują całą wizytówkę.

Specyfikacja techniczna: papier biała kreda matowa 350 g/m2, druk offsetowy, kolorystyka CMYK, tłoczenie.

Komentowanie wyłączone

Ostatnie artykuły

Ostatnie komentarze